O aplikaci
Unikátní mobilní aplikace od Chytej.cz s názvem SmartCHYTEJ.cz. Proč SmartCHYTEJ.cz? Protože je jednoduše chytrá a je určena pro tzv. "chytré" - neboli smart telefony. A je zcela ZDARMA!


A co vlastně tato jedinečná aplikace rybářům přináší? V první řadě seznam všech revírů v České republice s dvěma mapovými podklady (interní a GOOGLE), možnost vyhledávání, filtrování a získání informací o revíru, o místních podmínkách, zaměření vlastní polohy pomocí GPS a vyhledávání okolních revírů apod. Takže si např. představte, že jedete na služební cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí...

Aplikace SmartCHYTEJ.cz vám umožňuje ukládání mapových podkladů (mapa ČR, nikoliv google mapy), takže i bez datového připojení můžete využívat mapové podklady a zobrazovat v nich oblíbené revíry.

Velmi užitečnou funkcí je i kompletní atlas ryb, jak jej znají uživatelé www.chytej.cz. V aplikaci naleznete i rybářský řád, aktuální články z CHYTEJ.cz a připravují se další užitečné funkce jako např. encyklopedie montáží, uzlů, přímé vkládání úlovků do rubriky "Z lovu" a další. Sledujte aktualizace!
  • seznamy revírů
  • vyhledávání okolních revírů pomocí GPS
  • atlas ryb
  • rybářský řád
  • články
  • encyklopedie uzů, montáží, tipů a triků
  • zprávy od vody a další užitečné funkce


SEZNAM PODPOROVANÝCH ZAŘÍZENÍ S OS ANDROID
http://obria.cz/chytej/zarizeni.txtRECENZE
Internetový server, který se věnuje aplikacím pro Smart telefony nás objevil a napsal recenzi, která nás velmi potěšila! http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=9462

O aplikaci se živě diskutuje. http://www.chytej.cz/forum/5657/mobilni-aplikace-smartchytej-zdarma/
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka