Instalace

Zařízení s operačním programem Android.
SEZNAM PODPOROVANÝCH ZAŘÍZENÍ S OS ANDROID
http://obria.cz/chytej/zarizeni.txt


Zařízení od Apple - iPhone, iPad apod. Podporován je iPhone 3GS a novějšíVerze pro ANDROID zařízení, na kterých nelze instalovat FULL verzi

INSTALOVAT
Na základě četných požadavků jsme připravili odlehčenou verzi aplikace i pro slabší Android zařízení. Lite verze je k dispozici zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartchytej_lite.SmartCHYTEJ_LITE Aplikace neobsahuje mapové podklady(pouze odkaz na Google mapu revíru), neobsahuje diskuze Chytej.cz. LITE verze obsahuje jedinečný atlas ryb, revíry ČRS a MRS, rybářský řád ČRS, MRS a bližší podmínky rybolovu. U vybraných revírů je možné sledovat vodní stavy. Pokud jste v terénu, můžete si přes GPS nechat vyhledat nejbližší revíry z okolí. POZNÁMKA: neočekávejte od této aplikace totožnou funkčnost a vzhled jako u SmartCHYTEJ verze, jedná se o verzi, která musela být o některé funkce ochuzena, abychom jí mohli poskytnou i pro slabší Android zařízení. Slabším zařízením se pro tyto účely rozumí mobilní telefon/tablet, který nemá procesor typu ARMv7 a vyšší.

Verze pro Windows Mobile v přípravě


NÁVOD NA INSTALACI
Pokud tuto stránku prohlížít ve Vašem mobilním zařízení, postačí kliknout na příslušné tlačítko výše a postupovat dle dalších instrukcí.

Instalaci aplikace provedete přímo přes AppStore nebo AndroidMarket. Aplikace vám zabere zhruba 22MB dat a pokud povolíte ukládání mapových podkladů, pak se vám na SD kartu (na iOS přímo do vnitřní paměti zařízení) ukládají mapové díly pro offline prohlížení (platí pro Mapu ČR, nikoliv pro Google mapy).

Aktualizace aplikací probíhají automaticky přes AppStore nebo Android Market. O nové verzi aplikace se také můžete dozvědět na stránkách www.smartchytej.cz a samozřejmě i na diskuzních forech www.chytej.cz, kde rádi přivítáme vaše konstruktivní připomínky a návrhy na vylepšení této aplikace.

Technické požadavky na telefon

Android
 • ARMv7 processor with vector FPU, minimum 550MHz, OpenGL ES 2.0, H.264 and AAC HW decoders
 • Android™ 2.2, 2.3, 3.0, 3.1, 3.2, and 4.0
 • 256MB of RAM
 • Android web browser
 • iOS
 • iPod touch (3rd generation) 32 GB and 64 GB model, iPod touch 4, iPhone 3GS, iPhone 4, iPad, iPad 2
 • iOS 4 and above
 • fotka
  fotka
  fotka
  fotka